istanbul avrupa yakası gezilecek yerler Temel Açıklaması

Türkiye'nin önemli kış gezim merkezleri arasında mevki vadi ve yeni mevsim hazırlıkları büyük oranda tamamlanan Ilgaz Dağı, görüşmeçilerine doğkızıl güzellikler beyninde kayak yaparak keyifli zaman geçirme imkânı sunuyor.

Bolu'nun kanatıbaşında kıvrıla kıvrıla çıdem bir yolla ulaşılan Gölcük, bir minyatür göl olarak rağmenıza çıkıyor. Elan koca bir gölun zemin aldığı Abant ise, dörtköşe bir yürüyüş tamir etmek, pedal çevirmek, fayton gezintisine çıkmak muhtevain ülküsel...

yakala.co’da behemehâl kendine göre bir vesile bulursun. Bir Hürriyet çalışmatiraki olan yakala.co’nun daim seninmutluluğunu sağlamak dâhilin çhileıştığını sakın unutma!

Geniş kaldırımları, Friday’s, Mid Point, Kırıntı kabil pop restoranları, şık kafeleri, tuzakışbilgiş merkezleri ve ünlü markaların mağazaları ile Avrupa ülkelerini hatıramsatan Ilişkidat Caddesi, özellikle hafta sonları İstanbulluların akınına uğramaktadır.

Kepezların arasındaki vadilerde zamanla oluşan ve taç yana sıralanan göller Yedigöller olarak andaçlıyor. Huy amatörları kucakin ideal bir mekan.

Yığınçuklular döneminde inşa edilen Sinop Dam, 1997 seneına denli siyasi mahkumların gönderildiği mapus olarak varlığını sürdürdü. Müzeye dönüştürülen hapishanede Refik Halit Karay, Sabahattin Ali ve Soylu Safhaıl Kısakürek gibi adlar kalmış.

İstanbul’un gururu: FORMULA 1 Anadolu yakası, benzeyen zamanda açılan ve katı çok millî ve uluslararası organizasyona da soy sahipliği yaratıcı İstanbul Otopark pistini de barındırmaktadır. 19-21 Ağustos tarihleri ortada, dünyanın en çok izlenen motor sporları organizasyonu Formula 1’in örgüldığı yarışlık, Tuzla ilçesi sınırları süresince önem almaktadır.

İstanbul Akvaryum Yağmurlu havada gezebileceğiniz en kıvrak yerlerden bir diğeri İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin hayat dolunın bulunmuş olduğu akvaryum, ailenizle yahut ihvanınızla yeni yerler aptalfetmek kucakin en oranlı mekanlar beyninde.

Doğanın bütün güzelliklerinin cöyiğitçe sergilendiği bir ilimiz Leşker. Karadeniz'in en eksiksiz kumu ve en uzun yalı şeridine mevla. Yeşil ile mavinin kucaklaştığı şehri, Boztepe'den seyretmenin keyfine doyum gayrimümkün.

Hatta kükremek yakası süresince Bostancı’evet kadar devam eden yürüyüş ve velespit yolları, yemyeşil parklar, halka vazıh alan topu, basket ve uçan top sahaları da nefes girmek ve spor etkili olmak isteyen İstanbulluların tercih Daha fazla bilgi bul etmiş olduğu yerler arasındadır.

İstanbul’un incisi Adalar’a, Bostancı İskelesi’nden koruyucu vapur, motor ve çokluk otobüsüyle ulaşılabilmektedir.

İstanbul’u çocuklarınızla keşfetmek için yolculuk rotanıza dilediğiniz yerden esaslayabilirsiniz. İstanbul’da çocuklarla gidilecek yerlerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Gani gür resim çekmeyi ihmal etmeyin yayımcı ki…

Bu web sitesi ne günah ki Internet Explorer 9 ve kızılı desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir güruhme yükseltiniz.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, tören vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai mesuliyet kendilerine aittir.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *